Toa broneerimine Rocca al Mare hotellis

Kui soovite broneerida Tallinnas hotellituba, mille akendest avaneb vaade merele, siis leiate ainult kaks sobivat pakkumist, millest üks on meie oma. Meie 2008. aastal ehitatud hotell on üks uusimaid Tallinnas. Meie hotellis kehtivad hinnad varieeruvad olenevalt majutuse kestusest, numbritoa tüübist ja külaliste arvust.

Kuidas endale tuba broneerida Interneti kaudu?

Majutuse hinna täpsustamiseks või toa broneerimiseks valige saabumis- ja lahkumiskuupäev ja külaliste arv ning klõpsake seejärel „Kontrolli saadaval olekut & hindu“. Nagu paljud juhtivad Tallinna hotellid, nii suhtub ka Rocca al Mare igasse klienti erilise tähelepanuga.

Kõik meie hotelli numbritoad on mõeldud mittesuitsetajatele. Suitsetada tohib ainult hotelli terrassil. Kui otsite mugavat ja taskukohast hotelli Tallinnas, pöörake kindlasti tähelepanu ka meile. Meie klientide arvates on Rocca al Mare hotell hinna ja kvaliteedi suhte poolest parim neljatärnihotell Tallinnas!

Aadress

Vabaohumuuseumi Tee 11, Tallinn, Eesti

Kontaktid

Tel. +372 6645 950 | E-mail: sales@roccahotels.ee

Arvustused

© Rocca al Mare Hotel

We use cookies for the best possible presentation of our site. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies.
I accept it