Pidustused Rocca al Mare hotellis

Kahtlemata soovib igaüks, et tema pidupäev oleks kõige meeldejäävam, erakordsem ja eredam — olgu see juubel, pulmad, lõpuõhtu, vana-aastaõhtu või lapse sünnipäev. Hotell Rocca al Mare pakub sünnipäevalastele, juubilaridele, noorpaaridele ja kõigile neile, kes on otsustanud korraldada hiilgava peo, võimalust korraldada see meie juures. Me võime soovitada meelelahutusi, mis loovad suurepärase meeleolu ja annavad kõigile külalistele unustamatuid emotsioone. Kui te pooldate elegantses restoranis toimuvaid suurepärase toidu ja joogiga klassikalisi bankette, siis on restoran Rocca al Mare teie parim valik.

Kui te aga soovite tähistada sündmust mitteametlikus õhkkonnas, korraldame teile rõõmuga lõbusa sündmuse unikaalses kompleksis, kus on 15-meetrine bassein, suur Soome saun ja loomulikult puhkeruum! Ja kuidas veel rõõmustavad basseinis suplemise üle lapsed, kui otsustate kinkida neile nõnda lõbusa ja värvika pidupäeva!

Aadress

Vabaohumuuseumi tee 11, Tallinn, Eesti

Kontaktid

Tel. +372 6645 950 | E-mail: sales@roccahotels.ee

Arvustused

© Rocca al Mare Hotel

We use cookies for the best possible presentation of our site. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies.
I accept it