Hotell Rocca al Mare Tallinnas

2008. aasta mais avatud hotell Rocca al Mare asub väga kaunis ümbruses- mere rannal, suurepärase panoraamvaatega Tallinna lahele.

Hotell Rocca al Mare pakub palju erinevaid võimalusi nii tööreisil kui puhkusel viibijale. Hotellis on 39 mugavat numbrituba, nõupidamisruum kuni 40-le inimesele, suurepärase merevaatega restoran Rocca al Mare, DAY SPA ja tervisekeskus. WIFI leviala katab kõik hotelli üldruumid ning nõupidamisruumi. Kõikides numbritubades on aga kaabel – ühendus. Kaablid on võimalik laenata hotelli vastuvõtust ning Interneti ühendus on kõigile hotelli külalistele tasuta.

Hotell Rocca al Mare – kaasaegne hotell mere rannal.

Hotelli lähedusse jäävad  rahvusvaheliselt tuntud Tallinna Loomaaed, Eesti Vabaõhumuuseum, Rocca al Mare bowling, Rocca al Mare ostukeskus, Saku Suurhall, Premia Jäähall ja Rocca al Mare Tennisekeskus.  Hotell asub südalinnast 10 minuti autosõidu kaugusel ning parkimise pärast ei tasu muretseda. Parkimiskohad on hotelli ees ja kõrval ning parkimine on hotelli külalistele tasuta.

Tulge meile ning saate suurepärase elamuse osaliseks.

Linnulaul, merevaade ning roheline ümbrus –  kõik vaid Teie jaoks!

Rocca al Mare ajalugu

1863. aastal ostis Reveli (Tallinna) bürgermeister Artur Girard de Soucanton Haabersti mõisa omanikult mereäärsel pankrannikul asuva suure maatüki. Sinna ehitas ta suvemõisa, mis sai oma asukoha järgi nimeks Rocca al Mare (kalju mere ääres).

Aja jooksul hakati mõisa nime järgi kutsuma kogu siinset piirkonda.

Mõisa ümber rajati park. Parki läbis tee (Via Appia), mis ääristati Tallinna Katariina kloostri varemetest pärit plaatidega, millest vanim kuulub 1330. aastasse.

Mõisasse asuti elama tavaliselt juuni alguses. Elu oli seal muretu ja ühetaoline. Suvemõisa elu lahutamatuteks rituaalideks olid jalutuskäigud mererannas, muusikaõhtud, jahilkäigud ning loomulikult külaliste vastuvõtud. Vastuvõtte korraldades püüdsid mõisaomanikud avaldada oma külalistele muljet hoone sisustuse, avara ja hoolitsetud pargi, peene köögi ning loomulikult teenijate tähelepanuväärselt heade kommete ja viisakusega.

Rocca al Mare – maalilise looduse, vanade traditsioonide ja kaasaegsete suundumuste unustamatu kooslus.

Hotelli lähedal on Rocca Al Mare:

Aadress

Vabaohumuuseumi tee 11, Tallinn, Eesti

Kontaktid

Tel. +372 6645 950 | E-mail: sales@roccahotels.ee

Arvustused

© Rocca al Mare Hotel

We use cookies for the best possible presentation of our site. By continuing to use this site, you agree to the use of cookies.
I accept it