Broneerimine:

Ayurveda massaažid

Ayurveda massaažid on suurepärane vahend suurepärase vormi hoidmiseks stressi ja ülekoormuse vastu. Sellised puhastavad ja energia küllastatavad protseduurid noorendavad organismi rakkude tasemel. Tulemus — tunnetamise tõstmine, mis juhib keha ravimis süsteemi, innustumuse ja elurõõmu omandamine. Ayurveedilised massažid parandavad vere mikroringlust, toonustab lihaseid, toksiliste ainete äravedu ning aitavad kaasa nahaalumise rasvtselluloosi vähenemisele. On tõestatud nende efektiivsus selliste haiguste ravimisel nagu unetus, neuroos, krooniline migreen, ostehondroos, kroonilise väsitavuse sündroom, rasvumine.

Põlises räägiti sellisest ravist: „Õlid viivad ära kartmise ning valu“

Marma  on sanskritikeelne sõna, mis tähendab varjatust või saladust. Marmateraapia on iidne ajurveeda ravisüsteem, milles nii füüsiliselt kui energeetiliselt mõjutatakse teatud kehatsoone, mida nimetatakse “elupunktideks”.

Marma on tsoon kehal, kus ristuvad nii füsioloogia kui teadvus. Marmasid loetekse ka eluenergia keskusteks. . Marma tsoonidega on võimalik mõjutada keha, meelt ja vaimu ja võimalik likvideerida energia blokeeringuid ja suunata tervendav eluenergia keha erinevatesse piirkondadesse. Marmatsoone stimuleerides on võimalik kõrvaldada kehast negatiivseid emotsioone.

1 tund 15 minutit 36 eur

Massaaž Uzhichil

Loodust ja inimese terviseseisundit juhivad kolm energialiiki: tuule-, tule- ja vee-energia. Nagu looduses, nii ka inimeses on kõik meeldiv ja rahulik, kui tuuleenergia püsib mõõdukana – looduses ei mäsle laineid ega lõõma tuli. Just tuuleenergia tasakaalutus tekitab inimestes rahutust, kahtlusi, ärrituvust, keha pingesolekut, naha kuivust ja suurenenud söögiisu; blokeerunud tuuleenergia aga põhjustab valusid liigestes, kuklas ja ristluudes. Кuidas rahustada kehas mäslevat tuuleenergiat? Kaugetest aegadest on meieni jõudnud imeline protseduur: sügavalt lõdvestav massaaž Urichil, kus masseerimisel kasutatakse 100%-list seesamiõli. Soojendava toimega massaaživõtted leevendavad stressi ning vabastavad emotsionaalsest ja lihaspingest. Tasapisi tekib vabanemis- ja kergustunne, meeli valdab täielik rahu. Auruprotseduur seedripuidust tünnis aitab kaasa keha kiirele soojenemisele ning pooride ja rakkude avanemisele. Nahasse masseeritud õli väljub koos higi ja toksiinidega, puhastades organismi sügavalt, rakutasandil. Tugeva noorendava ja organismi puhastava toimega Urichil massaaž pikendab eluiga!

Protseduuri kestvus 2 tundi ja 5 minutit
Hind 57 EUR

Massaaž Udvartana

Euroopas tuntakse ja tunnustatakse seda parima tselluliidivastase toimega massaaži- ja koorimisprotseduurina. Udvartana tähendab tõlkes massaaži, mida tehakse karvakasvule vastupidises suunas. Tegemist on väga energilise ja intensiivse massaažiga, mille käigus kasutatakse neljast tera- ja kaunviljaliigist valmistatud pulbrit, rohkelt seesamiõli ning India ravimtaimepulbrit. Lihaste ja nahaaluse rasvakihi süvitsi töötlemine aitab leevendada patoloogilisi muutusi kudedes (tselluliit, hematoomid jms); soodustab lümfiringet.

Parim protseduur ainevahetuse elavdamiseks ja kaalu langetamiseks, toniseerib tervet organismi. Parandab märgatavalt naha seisundit, toidab, puhastab ja lihvib nahka; avaldab noorendavat mõju. Udvartana annab erilise värskustunde, pinguldab nahka, tõstab enesekindlust ja võimaldab täisväärtuslikku puhkust. Massaažile järgneb protseduur seedripuidust aurutünnis, mis aitab organismi puhastuda sügavamalt, rakutasandil.

Massaaž Udvartana 2 tundi 10 min. 62 EUR
Massaaž Udvartana + Seedritünn 2 tundi 30 min. 69 EUR